Tegu võib olla suurepärase mõistuse puudulikkusega… või siis mitte.


Priit Kutser “da” Alfaisane…

Posted in Tule taevas appi!(Siil TM) kirjutas kosmosehipi &emdash; 21. veebr. 2011

Huvitav, kas sel inimeseloomal endal ka häbi on? Ta on ka üks neist, kes lihtsalt maksumaksja raha najal elab ja hingab?

MIKS, palun öelge mulle!!!???!!!!
Alljärgnevalt on võimalik näha skriinšotti Kutseri FB seinalt, kui ta seda veel ära polnud peitnud.
Jõudu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja natuke ka enne seda tehtud kopeerimise ja pasteerimise töö, mis pole küll täielik osade puudustega, kuid vast kärab küll:


Priit Kutser

Haapsalu lastekodu põleng on näiteks sellest, kuidas IRLi ja Reformierakonna valitsuse kärpekirves on laastanud Eesti sotsiaalsüsteemi

17 tundi tagasi Twitter kaudu · Vaata tagasisidet (18)Peida tagasiside (18) · @Kutser on Twitter

Uve Poom see asi valimisvankri ette rakendada on nüüd natuke liiast, eriti kui puudub kausaalne tõestus kärbete ja juhtunu vahel.

16 tundi tagasi · 1 inimeneSee meeldib kasutajale Marge Robam.

o

Priit Kutser Millele sa toetud, et puudub kausaalne tõestus? Kuna kõik valdkonnad on läbi elanud meeletud kärped, siis võib see anda tunda päris korralikult.

16 tundi tagasi

o

Uve Poom Priit, mis oli põlengu põhjus?

16 tundi tagasi

o

Priit Kutser

Politsei alustas kriminaalmenetlust paragrahvi järgi, mis käsitleb surma põhjustamist ettevaatamatusest, ütles Lääne ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Annely Erm BNS-ile.

 

Ermi sõnul praegu esialgsed versioonid tulekahju põhjuste kohta puu…duvad.Vaata veel

16 tundi tagasi

o

Uve Poom Kuidas on ettevaatamatus ju kärped seotud?

16 tundi tagasi

o

Priit Kutser Sellised asutused peavad olema paremini kaitstud ja kõikvõimalikud võimalused läbimõeldud. See eeldavad rohket rahastust, et turvalisus oleks maksimaalselt garanteeritud.

16 tundi tagasi

o

Priit Kutser Ettevaatatuse eest on võimalik ennast maksimaalselt kindlustada. See eeldab aga rohkelt rahalisi ressursse. Mida on viimastega viimaste aastate jooksul tehtud?

16 tundi tagasi

o

Uve Poom

Aga mis siis kui asutus vastas sätestatud turvanõuetele ja oma töö eest kokku lepitud palka saav inimene oli lihtsalt ettevaatamatu oma töös?

 

Kui Lääne ringkonnaprokuratuuril pole tulekahju põhjuste kohta vettpidavat versiooni ning ka kohus… pole kedagi jõudnud süüdi mõista, siis tundub valitsuse süüdistamine ennatlik. Rääkimata sellest, et see on põhjendamata ja küüniline.Vaata veel

16 tundi tagasi

o

Priit Kutser

Aga mis siis, kui asutus ei vastanud sätestatud turvanõuetele? Küsimus miks? Ütleme, et asutus vastas nõuetele? Aga miks ikkagi selline asi juhtus? Tähendab, turvanõuded ebapiisavad. Samas, me teame, et tutvanõuete karmistamine toob endaga …kaasa lisakulutusi.

Mida puutub siia kokkulepitud palk? Miinimupalgas võib ka kokku leppida.

Küüniline ja põhjendamata on valetada tegelik elu ilusamaks ja uskuda sellesse, nagu tundub mulle, et soovid ka sina. Küüniline on uskuda, et see asutus oli korralikult rahastatud, töötajad olid korralikult tasustatud ja asutuse turvalisus oli tipptasemel.Vaata veel

16 tundi tagasi

o

Priit Kutser Ma väidan, et see õnnetus oleks võinud vabalt olla olemata.

15 tundi tagasi

o

Uve Poom Enne järelduste tegemist tahaks ära kuulda ametlikud seletused põhjuste osas ja on põhjust just nimelt kärbetega sündmus siduda, siis võib süüdistamisele mõtlema hakata.

15 tundi tagasi

o

Uve Poom Kahjuks ei saa ma kindel olla ei Eesti lastekodude ega ka Tallinna lasteaedade rahastamise adekvaatsuses. Jääb loota, et viimastega ei juhtu õnnetusi, sest juhtkonnad ei oma ülevaadet käesoleva aasta eelarvest ja on sunnitud muuseas kulutusi turvalisusele kinni pidama.

15 tundi tagasi

o

Priit Kutser Tallinna lasteaedadel läheb ikka paremini kui paljudel teistel lasteaedadel Eestis. Ja seda olukorras, kus riik on võtnud raha linnadelt ja valdadelt ära ja seda miljardite kroonide väärtuses. Ainuüksi pealinn kaotab sadu miljoneid aastas. Eks see riigi valitsuse hoolimatus anna tunda ka Tallinnas, olgugi et mitte nii räigelt, nagu mujal Eestis, kuna pealinnas on võimul teistsuguse maailmavaate esindajad kui riigis.

15 tundi tagasi

o

Anu Tamm Tänastes AK uudistes juba nägime, kuidas Tallinnas rahade jagamise prioriteedid “paigas” on, loodan sydamest, et te ei saa võimalust kogu riigis seda rakendada.

14 tundi tagasi

o

Priit Kutser Ära neid AK uudiseid ikka väga tõsiselt võta, eks. Kui juba IRLi suur toetaja ja sõber Hans H Luik ütleb Kuku raadios, et ERR on Reformierakonna poolt oma nupukestega täis mahitatud (mida Kesk on juba ammu rääkinud), siis ei ole AK ja ERR laiemalt juba ammu enam usaldusväärne infoallikas. Milleks uskuda ilusaks valetatud Eesti elu?

13 tundi tagasi

o

Anu Tamm Võtan kyll. 🙂 Rohkem kui teie juttu, P. Kutser.

11 tundi tagasi

o

Priit Kutser Eks see ole Teie valik, mida ja keda uskuda. Vähemalt siis nüüd teame, keda või mida Teie usute – Reformierakonda.

10 tundi tagasi

o

Anu Tamm ‎:D

2 tundi tagasi

 

 

 

Priit Kutser

Meid on niigi vähe siin Eestimaal ja nüüd on meid veel 10 võrra vähem! Eesti vajab võimuvahetust!

18 tundi tagasi Twitter kaudu · Vaata tagasisidet (10)Peida tagasiside (10) · @Kutser on Twitter

Anu Tamm Jap. Minagi töötan Tallinnas puuetega lastega. Töö on raske ja tingimused rasked. Sellegipoolest leidis härra linnapea, et meie töö pole midagi erilist ning me ei saa isegi puuetega laste õpetajatele mõeldud lisatasu. Eelarvet kärbitakse ig…al aastal, kuigi hinnad ju tõusevad.

Kui ei muututa hoolivamaks lasteasutuste ja lastega töötajate suhtes, et saaks personali ja elamistingimuste osas parandusi teha, peaks ehk tõesti võimuvahetust kaaluma.Vaata veel

17 tundi tagasi · 1 inimeneSee meeldib kasutajale Kristine Pitk.

o

Kristine Pitk vaimupuudega lastekodulapsed said surma ja sa seostad selle valimispropagandaga???? issand, priit, kas sa mõtled ka, mida sa räägid? eetikast oled midagi kunagi kuulnud? või taktitundest?

iga normaalne inimene vabandaks antud juhul.

17 tundi tagasi · 1 inimeneLaeb…

o

Priit Kutser Kristine, lõpeta see eluvõõras sinisilmsus! Eesti sotsiaalsüsteem on katastroofi äärel. Pääsetkomandosid on massiliselt üle terve Eesti kaotatud. Raha sotsiaalsüsteemist kuritegelikult kärbitud. 40 000 last Eestimaal kannatavad tühja kõhtu…. Erivajadustega tegelev valdkond on lubamatult alarahastatud. Nii et ära tule siinkohal mulle eetikast ja taktitundest rääkima. Eestil, st meil kõigil on vaja otsus teha! Kui Eesti riiki niimoodi edasi juhitakse ja kiiremas korras lisaraha sotsiaalsfääri ei suunata, on Eestit ootamas ees uued Haapsalud.Vaata veel

17 tundi tagasi

o

Priit Kutser Tänane valitsus on KOVidelt kärpinud miljardeid kroone. Ainuüksi Tallinn kaotab tänu tänaste võimuolijate kärbetele sadu miljoneid kroone aastas.

See on see euro hind.

17 tundi tagasi

o

Anu Tamm Ausalt, härra Kutser, ristmikul jäi veel 1 naine ka bussi alla – kas riputate tema ka oma valimisristile? Meie munitsipaalkool on lisatasudest ilma juba hr linnapea eelmisest valitsusajast saati. See peaks piisavalt selge prioriteedinäide …olema. Ja et meie “kultuuripealinnas” pole võimalik liikuda ratastooliinimestel ega ole mõeldud puuetega v nt pimedatele ( isegi Koreas on “rääkivad tänavapostid” olemas), on veel selgem näide.

Ja väga mage on asuda kedagi ryndama isiklikuks minnes – see on kõige odavam trikk ja ammu enam ei tööta.Vaata veel

15 tundi tagasi

o

Egert Juhansoo okei, vahetame valitsuse välja.

kas siis on kohe mingi suurem rahahunnik kusagil ootamas?

eestis ringleva raha hulk väga suurtes piirides ei kõigu, kui kusagile juurde anda, siis tuleb kusagilt vähemaks võtta.

kui nüüd asjatundja Priit selgit…aks, kust tuleks see raha, millega kõik endised päästeameti komandod taastada ja kõik lasteasutused tulekindlaks teha??Vaata veel

15 tundi tagasi · 1 inimeneLaeb…

o

Priit Kutser Küsimus on riiklikes prioriteetides. On asju, mille jaoks leitakse raha ja on asju, mille jaoks raha ei leita. On erakond, kes plaanib Saaremaale silda ehitada, olukorras, kus 40 000 last nälgivad. See on seesama Eesti, mitte Aafrika. Võtame näiteks vanemahüvitise piirmäära, mis on lubamatult kõrgel. Valitsus otsustas sügava kriisi ajal hakata eurot taga ajama. Kas see oli ikka õige otsus? Riik oli niigi sandis olukorras.

15 tundi tagasi

o

Egert Juhansoo Ei ole küll statistikaga kursis, kui palju neid maksimaalse vanemahüvitise saajaid on, aga ma siiski kardan, et nende rahadega uuesti üle-eestilist pööstekomandode võrgustikku üles ei ehita.

Aga kui juba lastega seonduvast juttu tuli, siis …minu arvates on täielik ämber see, et lapsetoetus on ca 64 senti päevas. Soomes tuttavatega rääkides oli tõsiselt piinlik sel teemal rääkides tõdeda, et lapsetoetus on meil 20 eurot kuus. Olgem ausad, selle raha eest ei saa isegi mitte 2 pakki mähkmeid, muust rääkimata.

Vanemahüvitis tulekski vast natuke ümber kujundada- ülemine piirmäär allapoole tuua ja vabanenud vahenditest solidaarselt kõigile lapsetoetust suurendada.Vaata veel

14 tundi tagasi

o

Priit Kutser See on jah, üks näide, mis ilmekalt ilmestab tänase valitsuserakondade suhtumist, mis on vale ja eesti rahva allesjäämise ja arenemise seisukohast kohati lausa kuritegelik.

14 tundi tagasi

o

Daniel Sepp Anu, vaidlen vastu! Liikuda on võimalik küll. Aga mine näiteks Pärnusse ja leia mõni kool seal, kus sa normaalselt liiklema pääsed.

10 tundi tagasi

 

 

Priit Kutser

Haapsalu lastekodu põleng on heaks näiteks sellest, kuidas IRLi ja Reformierakonna valitsuse kärpekirves on laastanud Eesti sotsiaalsüsteemi

18 tundi tagasi Twitter kaudu · Vaata tagasisidet (2)Peida tagasiside (2) · @Kutser on Twitter

o

Marge Robam kuidas kärped selle maja süütasid? sama hea on väita, et maitea, keskid panid selle maja põlema ja üritavad süü valitsusele veeretada :S

18 tundi tagasi

o

Priit Kutser Eesti sotsiaalsüsteem on katastroofi äärel. Pääsetkomandosid on massiliselt üle terve Eesti kaotatud. Raha sotsiaalsüsteemist kuritegelikult kärbitud. 40 000 last Eestimaal kannatavad tühja kõhtu. Erivajadustega tegelev valdkond on lubamatult alarahastatud. Eestil, st meil kõigil on vaja otsus teha! Kui Eesti riiki niimoodi edasi juhitakse ja kiiremas korras lisaraha sotsiaalsfääri ei suunata, on Eestit ootamas ees uued Haapsalud.

17 tundi tagasi

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: